
Имбус кілттерінің жиынтығы Torx -TT, 9 дана: T10-T50, магнит, S2, экстра-ұзын, хром/бояу 9 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Магниті, хромы/бояуы бар S2 болаттан жасалған TORX-TT Gross 16402 экстрадиналды имбус кілттерінің жинағы T10-T50 өлшемді 9 құралды қамтиды және Torx және Tamper-Torx типті сплайндары бар бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Ұзартылған ұзындықтағы кілттер шектеулі кеңістіктегі әрекеттерді жеңілдетеді, сонымен қатар жұмыс кезінде күш-жігерді үнемдейді. Жинақ монтаждау жұмыстарын жүргізуде, жиһазды және әртүрлі құрылымдарды құрастыруда пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттер тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз ету үшін беріктігі жоғары S2 легирленген болаттан жасалған. Кілттер жүктеме кезінде деформацияланбайды, өйткені 52-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Әрбір кілтте магнит орнатылған, ол жұмысты бұрышпен орындаған кезде де бекіткіштермен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді. Түрлі түсті ұнтақ жабыны коррозиядан қорғайды және дұрыс құралды табуды жеңілдетеді. Лазерлік гравюра әдісімен әрбір кілтке фирмалық атау мен өлшем қолданылады, бұл құралдардың жоғары сапасын растайды және қажетті құралды таңдауды жеңілдетеді. Қысқышы бар пластик қапшық кілттер жинағын ыңғайлы сақтауға ғана емес, сонымен қатар ыңғайлы жұмыс істеу үшін оны белдікке іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.508 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | Т50 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | Т10 |
| Кілттердің түрі | экстра-длинные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069159 |
- Бағасы: 16 326 ₸

