
Имбус кілттерінің жиынтығы HEX, 1.5-10 мм, S2, 9 дана, магнит, шармен қосымша ұзын, хром/Гросс бояуы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шары мен магниті, хромы/бояуы бар S2 болаттан жасалған экстрадиналды HEX Gross 16400 имбус кілттерінің жинағы 1,5-10 мм өлшемді 9 құралды қамтиды және алтыбұрышты саңылаулармен жабдықталған еуро бұрандалармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Ұзартылған ұзындықтағы кілттер шектеулі кеңістіктегі әрекеттерді жеңілдетеді, сонымен қатар жұмыс кезінде күш-жігерді үнемдейді. Жинақ монтаждау жұмыстарын жүргізуде, жиһазды және әртүрлі құрылымдарды құрастыруда пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттер тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз ету үшін беріктігі жоғары S2 легирленген болаттан жасалған. Кілттер жүктеме кезінде деформацияланбайды, өйткені 52-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Әрбір кілттің шар тәрізді ұшына магнит орнатылған, ол жұмысты бұрышпен орындаған кезде де бекіткіштермен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді. Түрлі түсті ұнтақ жабыны коррозиядан қорғайды және дұрыс құралды табуды жеңілдетеді. Лазерлік гравюра әдісімен әрбір кілтке фирмалық атау мен өлшем қолданылады, бұл құралдардың жоғары сапасын растайды және қажетті құралды таңдауды жеңілдетеді. Қысқышы бар пластик қапшық кілттер жинағын ыңғайлы сақтауға ғана емес, сонымен қатар ыңғайлы жұмыс істеу үшін оны белдікке іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.511 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Кілттердің түрі | экстра-длинные |
| Ұштықтың түрі | доппен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996068985 |
- Бағасы: 15 128 ₸

