
Имбусты кілттер жинағы HEX, 1.5-10 мм, S2, 9 дана, шармен ұзартылған, Gross атласты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шар және атласты жабыны бар S2 болаттан жасалған Gross 16403 ұзартылған имбус кілттерінің жинағы HEX 1,5-10 мм саңылаулармен жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 бөліктен тұрады. Ұзындығы мен L-тәрізді пішінінің арқасында кілттер жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және бекіткіштерді орнату және бөлшектеу кезінде күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Жинақ жиһазды құрастыру кезінде, велосипедтер мен әртүрлі жабдықтарды жөндеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Кілттердің беріктік сипаттамалары жоғарылаған, себебі олар S2 аспаптық легирленген болаттан жасалған. 52-56 HRC қаттылығы кілттердің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Шар тәрізді ұш бұрышпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді, бұл әсіресе шектеулі кеңістікте өзекті. Атласты жабын бұйымдарды механикалық зақымданудан және тоттан қорғайды. Лазерлік таңбалау өлшемдері мен сауда маркасы құралдарды таңдауды жеңілдетеді және уақыт өте келе тозбайды. Қысқышы бар ыңғайлы пластик қаптама жинақты сақтауды жеңілдетеді және оны белдікте киюге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.394 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Ұштықтың түрі | доппен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996068909 |
- Бағасы: 9 717 ₸

