
Имбус кілттерінің жиынтығы Torx -TT, 9 дана: T10-T50, ұзартылған, S2, атласты өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 16407 S2 болаттан жасалған, атласты жабыны бар ұзартылған Imbus кілттерінің жинағы T10-T50 өлшемді Torx және Tamper-Torx саңылауларымен жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 бөліктен тұрады. Ұзындығы мен L-тәрізді пішінінің арқасында кілттер жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және бекіткіштерді орнату және бөлшектеу кезінде күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Жинақ электр құрылғыларын жөндеу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Кілттердің беріктік сипаттамалары жоғарылаған, себебі олар S2 аспаптық легирленген болаттан жасалған. 52-56 HRC қаттылығы кілттердің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Атласты жабын бұйымдарды механикалық зақымданудан және тоттан қорғайды. Лазерлік таңбалау өлшемдері мен сауда маркасы құралдарды таңдауды жеңілдетеді және уақыт өте келе тозбайды. Қысқышы бар ыңғайлы пластик қаптама жинақты сақтауды жеңілдетеді және оны белдікте киюге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | Т50 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | Т10 |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069111 |
- Бағасы: 10 688 ₸

