
Имбус кілттерінің жиынтығы Torx -TT, 9 дана: T10-T50, экстра-ұзын, S2, атласты Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 16408 экстрадлинных имбусовых кілттердің жиынтығы болаттан жасалған S2, с сатинированным жабыны бар, тұрады 9 бұйым жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған сплайнами Torx және Tamper-Torx мөлшері T10-T50. Ұзындығы мен L-тәрізді пішінінің арқасында кілттер жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және бекіткіштерді орнату және бөлшектеу кезінде күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Жинақ электр құрылғыларын жөндеу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Кілттердің беріктік сипаттамалары жоғарылаған, себебі олар S2 аспаптық легирленген болаттан жасалған. 52-56 HRC қаттылығы кілттердің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Атласты жабын бұйымдарды механикалық зақымданудан және тоттан қорғайды. Лазерлік таңбалау өлшемдері мен сауда маркасы құралдарды таңдауды жеңілдетеді және уақыт өте келе тозбайды. Қысқышы бар ыңғайлы пластик қаптама жинақты сақтауды жеңілдетеді және оны белдікте киюге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | Т50 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | Т10 |
| Кілттердің түрі | экстра-длинные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069128 |
- Бағасы: 11 776 ₸

