
Ұшы бар бит, магнит. Гайка-жүргізуші, 8 мм, С2 брутто
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыштардағы жабдық ретінде жалпы гайка-драйвер арт. 11617 кәсіби соңғы бит қолданылады. Ол алтыбұрыш тәрізді шығыңқы болттармен, бұрандалармен және шатырдың өздігінен бұрап тұратын бұрандаларымен монтаждау жұмыстарына арналған. Қондырма қарқынды жүктемелерге шыдайды және жұмысқа қабілеттілігін жоғалтпай көптеген метиздерді бұрауға қабілетті. Мұндай бит шеткі басын толығымен ауыстырады. Артықшылықтары Қаттылығы 52-56 HRC корпусы жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл қашаудың беріктігін, оның сенімділігін және қызмет ету мерзімін арттырады. Айналмалы жаға жеңі битті ұстап тұруға және бекіткішті тұрақтандыруға мүмкіндік береді. Өздігінен бұрап тұратын бұранда кіріктірілген магниттің арқасында биттен құлап кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Шебер бос қолымен шатыр жабынын ұстай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Бастың өлшемі | 8 мм |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996119335 |
- Бағасы: 1 873 ₸

