
8, 10,12, 13 мм ұштары бар биттер жинағы, магнит. Nut-Driver, S2 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Nut-Driver Art. 11627 кәсіби розетка басы бит жинағы бұрауыштармен бірге пайдаланылатын 1/4 дюймдік алтыбұрышты басы бар 4 саптаманы қамтиды. Жинақ болттармен, бұрандалармен және алтыбұрыш тәрізді шығыңқы төбесі бар өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен монтаждау жұмыстарына арналған. Саптамалар қарқынды жүктемелерге шыдайды және жұмысқа қабілеттілігін жоғалтпай көптеген метиздерді бұрауға қабілетті. Мұндай биттер соңғы бастарды толығымен ауыстырады. Артықшылықтары Қаттылығы 52-56 HRC корпустары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл биттердің беріктігін, олардың сенімділігі мен ресурсын арттырады. Айналмалы жаға гильзалары биттерді ұстауға және бекіткіштерді тұрақтандыруға мүмкіндік береді. Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар кіріктірілген магниттің арқасында биттерден құлап кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Шебер бос қолымен шатыр жабынын ұстай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 66 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.182 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Пәндер саны | 4 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996128047 |
- Бағасы: 7 945 ₸

