
Жиналмалы бақша аркасы "Кең тор" 2,5 х 0,5 х 1,2 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 2,5 x 0,5 x 1,2 м "Тор кең" 69124 бақша жиналмалы арка бақша өсімдіктеріне өрмелеуді қолдауға арналған. Бұл бағбандар мен бағбандарға биік өсімдіктерге күтім жасау және учаскені аймақтарға бөлу үшін пайдалы. Биіктігі 250 см арка бақша жолдарының жанында сәндік элемент ретінде де қолданыла алады. Артықшылықтары Беріктігі мен сенімділігі — арка орындалды болат құбырлар. Төзімділік — ұнтақты бояу аркада тоттың пайда болуына жол бермейді. Тұрақтылық — ұзын аяқтарды жерге тереңірек батыруға болады. Оңай орнату — доғаны қосымша құралдарсыз жинауға болады.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 520 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 250 х 120 х 50 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | Сборная |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | бақша жұмыстарына арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800054951 |
- Бағасы: 17 340 ₸

