
"Амурный" бақша-саябақ қоршауы 1 х 0,85 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Амурный" бақша-саябақ қоршауы 65044, 1,0*0,85 м, аумақты романтикалық стильде безендіруге арналған. Бұл ландшафтты жандандыруға мүмкіндік береді — жолды бөлектеу, гүлзарды қоршау, демалыс аймағын құру. Саяжайда жайлы атмосфера құру үшін қолайлы. Артықшылықтары Төзімділік — қоршау болаттан жасалған және боялған, сондықтан ол берік және коррозияға төзімді. Атмосфералық жауын—шашыннан қауіпсіздік және қорғау - түтіктердің ұштарында құрылымды ылғалдың ішке түсуінен қорғайтын тығындар қарастырылған. Орнату және пайдалану оңай — орнату үшін арнайы жабдық қажет емес, қажет болған жағдайда қоршауды басқа жерге оңай жылжытуға болады. Төзімділік — қоршау ультракүлгін сәулелердің және ауа-райының әсерінен, тіпті бірнеше маусымнан кейін де деформацияланбайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 840 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 855 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.93 кг |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Болат |
| Өлшем | 1 х 0,85 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800054999 |
- Бағасы: 1 865 ₸

