
"Желдеткіш" торы 0,5/0,9 х 2 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 0,5/0,9 x 2 м болатын "Желдеткіш" 69135 торы альпинистік өсімдіктерді қолдау және олардың біркелкі өсуін қамтамасыз ету үшін пайдалы. Оны сәндік және көкөніс дақылдары үшін пайдалануға болады: шырмауық, жүзім, бұршақ және т.б. Торды қорғаныс және сәндік экран ретінде тәуелсіз құрылым ретінде орнатуға болады. Ол өсімдіктің барлық бөліктеріне жарықтың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді, бұл оның өсуіне оң әсер етеді. Артықшылықтары Торды жасау үшін қолданылатын болат құбырлар оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Торша ұнтақпен қапталған, ол коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және өнімді кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Тордың аяқтары ұзын және берік, сондықтан олар жерге терең еніп, оның тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1890 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 915 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.08 кг |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 90 х 200 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | орнатуға дайын |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | бақша жұмыстарына арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800055026 |
- Бағасы: 3 390 ₸

