
Пластикалық қорап, көк, кесуге арналған 4 бұрыш, 450 мм Сибртех ара
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
450 мм арасы бар Sibrtech 22538 пластикалық көк жәшік 45/90/135 градус бұрышта тік және 45 градус бұрышта көлденең материалдарды кесу үшін 4 бұрышты қамтамасыз етеді. Құрылғы үй-жайларды әрлеу процесінде шеберлерге пайдалы болады. Құрылғының көмегімен ағаш, пластмасса және полиуретанды бөлшектерді біркелкі кесуге болады: астар, ламинат, юбка тақталары, тақтайшалар және т.б. Артықшылықтары Митр қорабы берік, жеңіл және берік пластиктен жасалған. Кескіш құралды қосымша сатып алудың қажеті жоқ, себебі жинақта ара бар. Митр қорабының жоғарғы жағындағы таразы кесу бұрышын анықтауды жеңілдетеді. Араның жоғары өнімділік сипаттамаларын қалақ жасалған 65 Mn болат қамтамасыз етеді. 1,8 мм қадаммен жіңішке тісті ара кесілген жерді ұқыпты қалдырады. Екі бұранда пышақтың тұтқаға мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Салмағы 765 г жеңіл болғандықтан, қорапты тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.765 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Кесудің максималды биіктігі | 55 мм |
| Кесудің максималды ені | 100 мм |
| Материал | Пластик |
| Ара полотносының өлшемі | 450 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Көлденең жазықтықтағы аралау бұрышы | 45 град |
| Жайманы орнату бұрышы | 45 град, 90 град, 135 град |
| Штрих-код | 4606800056054 |
- Бағасы: 3 545 ₸

