
Балға-шегелеуші 370 г, фибергласс резеңкеленген сабы, алюминий қорғанысы Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 370 г басы, резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы және алюминий қорғанысы бар Барс 10455 балға шегешісі бекіткіштерді жүргізуге, сондай-ақ майысқан шегелерді тартуға және түзетуге арналған. Иілген саусақта қақпақты мықтап ұстауға арналған V-тәрізді саңылау бар. Анодталған алюминийден жасалған қорғанысы бар балға тұтқасы сенімділік пен беріктікпен ерекшеленеді. Құрал кәсіби және тұрмыстық салада қолдануға жарамды. Артықшылықтары Бастың беріктігі мен деформацияға төзімділігі бар, өйткені ол орташа көміртекті болаттан соғу арқылы жасалған 45. Атыс штыры қарқынды соққы жүктемелеріне төтеп бере алады, өйткені 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Жұмыс бөлігі шабуылшыда фасканың болуына байланысты сынықтардың пайда болуына төзімді. Тұтқа басынан шығып кетпейді, себебі эпоксидті желім көмегімен мықтап бекітілген. Жіберіп алған жағдайда тұтқа шегеге соғылудан зардап шекпейді, өйткені оны жүріс бөлігіндегі үлкейтілген "юбка" қорғайды. Басы тоттан қорықпайды — оған тоттануға қарсы лак жабыны жағылған. Балға шегемен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды, өйткені талшықты шыны тұтқасы соққыдан болатын тербелістерді басады. Резеңкеленген бедерлі бетінің арқасында тұтқа қолға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 123 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Шабуылшының салмағы | 370 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 30.5 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | алюминиевый сплав, фиберглас, резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996127279 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

