
Балға-шегелеуші 370 г, магниті бар атыс штыры, талшықты-талшықты резеңкеленген тұтқасы, алюминий Барс қорғанысы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 10448 балға-шеге қағушы, салмағы 370 г басы, магниті бар шабуылшысы, резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы және алюминий қорғанысы, слесарлық және ағаш ұсталық жұмыстарға арналған, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге де пайдалы болады. Дөңгелек штырь соғу үшін қызмет етеді, ал сына тәрізді ойығы бар жалпақ, қисық саусақ сәтсіз соғылған тырнақты алып тастауға және түзетуге мүмкіндік береді. Магнитті бекіткіш жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді, өйткені бір қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктік — балға-шегешінің басы соғу әдісімен 45 маркалы болаттан жасалған. Тозуға және деформацияға төзімділік — жұмыс бөлігі селективті сөндіруге ұшырайды, ал шабуылшының қаттылығы 50-55 HRC жетеді. Басты сенімді бекіту — тұтқа эпоксидті желіммен бекітіледі және орнатылған жерде үлкейтілген "юбкамен" қосымша қорғалады. Бұзылудан қорғау — жұмыс бөлігіне коррозияға қарсы лак жағылады, ал тұтқасында анодталған алюминий жабыны бар. Қайтарудың болмауы — талшықты шыныдан жасалған тұтқа соққыны сіңіреді. Пайдалану кезіндегі жайлылық пен қауіпсіздік — тұтқаның резеңке бедерлі жабыны ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және оның алақанға сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 121 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | БАРС |
| Шабуылшының салмағы | 370 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 30.5 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | алюминиевый сплав, фиберглас, резина |
| Ерекшеліктері | магнитный боек |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996127262 |
- Бағасы: 1 947 ₸

