
Қондыру конусы, полипропилен, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отырғызылатын полипропилен конусы 64502 көшеттерді, тұқымдарды және пиязшық өсімдіктерін отырғызуда қолданылады. Диаметрі 40 мм-ге дейінгі ұңғымаларды қалыптастырады. Ол бау-бақша жұмыстарын жүргізгенде немесе гүлзарлар жасағанда пайдалы болады. Артықшылықтары Конус ылғалға, күн сәулесіне және температураның шектен тыс әсеріне төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Эргономикалық Т-тәрізді тұтқаның ұзындығы 93 мм сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Конус белгілі бір тереңдіктегі ұңғымаларды қалыптастыруға мүмкіндік беретін өлшеуіш шкаламен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.052 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 93 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ47.Н00066 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ47.Н00066.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 631-Өзге де бау-бақша құралдары |
| Жұмыс бөлігінің диаметрі | 40 мм |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Материал | полипиропилен |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | синий |
| Штрих-код | 4606800055866 |
- Бағасы: 364 ₸

