
Саперлік күрек, тот баспайтын болат, 153 х 180 х 585 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саперлік күрек Сибртех 61439 тот баспайтын болаттан жасалған, 153 х 180 х 585 мм, ағаш тұтқасы бар, шағын көлемді қазба жұмыстарына арналған. Бесбұрышты пішінді кенеп жерге оңай енеді. Құрал бау-бақша жұмыстарына пайдалы болады, жаяу немесе көлікпен саяхаттау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған кенеп беріктігімен және коррозияға төзімділігімен сипатталады. Тұтас құбырлы тулейка құралдың сенімділігін және оның сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Жоғары сортты қатты ағаштан жасалған тұтқа механикалық кернеулерге төзімді және берік. Қысқа ұзындығы 585 мм және салмағы 0,69 кг болғандықтан, күрек тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.69 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 585 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 585 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 180 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 153 мм |
| Штрих-код | 4606800055859 |
- Бағасы: 2 962 ₸

