
Болат тырма, 360 мм, 14 түзу тіс, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61747, 360 мм болат тырма, 14 түзу тістері бар, сабы жоқ, бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар төсектерді тегістеу және топырақты қопсыту үшін қолданылады. ұштарында орналасқан 14 тіс қойылған міндеттерді шешуді жеңілдетеді. Артықшылықтары Беріктік — жұмыс бөлігі мен қақпақ құрылымдық көміртекті болаттан жасалған. Тоттануға қарсы әсері — ұнтақ эмальдан жасалған жабын тырманың бұзылуына жол бермейді. Сенімділік және беріктік — тістердің қалыңдатылған профилі болады. Диаметрі 30 мм кез келген тұтқамен үйлесімділік — тұтқа ең ыңғайлы құралды алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Тістердің саны | 14 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 360 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800055583 |
- Бағасы: 868 ₸

