
Бороздович малый, 40 х 555 мм, болат, ағаш сабы, Агроном, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех АГРОНОМЫНЫҢ 62339, 40х555 мм шағын ойығы, ағаш тұтқасы бар, тұқым отырғызу кезінде бау-бақша жұмыстарына арналған. Ол бірдей тереңдіктегі ойықтар мен шұңқырларды қазуға, төсектердегі топырақты қопсытуға көмектеседі. Өткір жиектерінің арқасында борозда арамшөптердің тамырларын кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Болаттан жасалған жұмыс бөлігі құралдың сенімділігі мен жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Ойық коррозияға ұшырамайды және тозуға төзімділігі жоғарылайды, өйткені ұнтақ эмальмен қапталған. Тұтқасы қатты ағаштан жасалған, бұл оның беріктігін арттырады және қолдың сырғып кетуін болдырмайды. Жұмыс бөлігінің оңтайлы ұзындығы 4 см жұмыс процесін жылдамдатады, ал тұтқаның ұзындығы 55 см шаршауды сезінбестен ыңғайлы қалыпта жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орау | |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 555 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 629-Инструмент стальной, деревянная рукоятка, серия АГРОНОМ |
| Ұзындығы | 555 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Агроном |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4606800055590 |
- Бағасы: 835 ₸

