
Мотыжка құрама, 60 х 380 мм, болат, ағаш сабы, Агроном, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech AGRONOM 62306, 60 x 380 мм, ағаш тұтқасы бар, шағын аумақтарда топырақты өңдеу үшін қолданылатын аралас болат шыбық. Жұмыс бөлігі гүл жапырақшасы мен үшбұрыштың қосындысынан тұрады. Жапырақшаның бөлігі жерді қопсытады, ойықтар мен отырғызу тесіктерін қалыптастырады. Бұралған тістер топырақ түйіршіктерін сындырып, топырақтың тиімді аэрациясын қамтамасыз етеді. Шұңқырдың салмағы 350 г, сондықтан онымен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды. Құрал гүлзарлар мен бақша төсектеріне күтім жасау үшін өте қолайлы. Артықшылықтары Конструкциялық көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігі тозуға төзімді, сондықтан кетпен ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Ұнтақты эмаль жабыны құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, оны коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды. Ағаш тұтқаның тегістелген беті және эргономикалық пішіні бар, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Сабақ өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітіледі, сондықтан ол тұтқадан құлап кетпейді. Тұтқада ілу үшін саңылау бар, сондықтан ілмек сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 629-Инструмент стальной, деревянная рукоятка, серия АГРОНОМ |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Агроном |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800031327 |
- Бағасы: 846 ₸

