
Гидравликалық шөлмек домкраты 8 т, h көтергіштігі 180-350 мм Sparta Compact
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta Compact 50334 гидравликалық бөтелке домкраты салмағы 8 тоннаға дейінгі жүктерді 180-350 мм биіктікке көтеруге арналған. Бұл жұмыс процесін жеңілдетуге мүмкіндік береді, өйткені оператордан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Домкрат автокөлікке техникалық қызмет көрсету кезінде автокөлік қызметінде және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Домкраттың корпусы болаттан, ал негізі шойыннан жасалған, сондықтан ол берік және сенімді. Қажет болса, домкратты оңай жөндеуге болады, себебі корпус төсекке бұрандалы қосылым арқылы бекітіледі. Домкратты тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы, себебі ол алынбалы тұтқамен жабдықталған және салмағы небәрі 3,58 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қабылдау биіктігі | 180 мм |
| Көтеру биіктігі | 350 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 183 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 118 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18110 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/50334.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/00834-22 (ССТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 118 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 3.583 кг |
| Жүк көтергіштігі | 8000 кг |
| Топ | Гидравликалық жабдық SPARTA |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 503-Домкраты бутылочные SPARTA |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127958 |
- Бағасы: 8 674 ₸

