
Қайтымды Т-тәрізді құрама бұрауыш PH2/SL6, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған PH2/SL6 екі жақты штангасы бар Sibrtech 13364 қайтымды Т-тәрізді аралас бұрағыш Phillips және Slotted саңылаулары бар бекіткіштерді бұрау және алу тиімділігін қамтамасыз етеді. Ратчет бір қолмен ұстамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді, бұл әсіресе көптеген тапсырмаларға қатысты. Бұрауыш тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізген кезде ыңғайлы болады. Артықшылықтары Стержень жасалған қаттылығы 50-54 HRC хром-ванадийлі болат оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Штанганың ұзындығы 160 мм жету қиын жерлерде тиімді жұмыс істеу үшін жеткілікті, ал штанганың бұрағыштан шығып тұру дәрежесін реттеуге болады. Т-тәрізді тұтқа стандартты пішінді тұтқалармен салыстырғанда көбірек айналу моментін қамтамасыз етеді, сондықтан бұрағыш айтарлықтай күшпен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Қосымша жалғаушы алтыбұрыш реверссіз жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Екі бөліктен тұратын тұтқа сырғып кетпейді, сондықтан оны ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Т-тәрізді |
| Штрих-код | 4044996126425 |
- Бағасы: 2 094 ₸

