
Реверсивті құрама бұрауыш PH2/SL6, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған екі жақты штангасы бар Sibrtech 13368 реверсивті аралас бұрағыш PH2 және SL6 стандартты өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Ол ұсақ жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Ратчет механизмінің арқасында бұрағышпен жұмыс істеу ыңғайлы және оңай, өйткені оны үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ. Штанганың ұзындығы 160 мм құрайды, бұл бекіткіштермен ойықтарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Өзек тозуға төзімді, қаттылығы 50-54 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Штанганың шығыңқы ұзындығын бекіткіштің ойығына қарай реттеуге болады. Эргономикалық екі компонентті тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдың шаршауын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.172 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126432 |
- Бағасы: 1 972 ₸

