
Құрал-саймандарға арналған сөре 62.5 см, қызғылт сары Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 625 мм Stels 90715 қызғылт сары сөре құралдарды практикалық және ықшам сақтау үшін орынды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Онда жұмыс істейтін құрал-жабдықтарды орналастыруға және қажетті заттарды әрқашан қолыңызда ұстауға болады. Қабырғаға орнату арқылы сөре ілулі сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтарысынғыштығы мен сенімділігі — сөре жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.Берік және сенімді конструкция — сөре 20 кг-ға дейінгі жүктемелерге оңай төтеп бере алады.Үлкен ұзындығы 625 мм және құралдарға арналған арнайы саңылаулар — сөреде 65-ке дейін заттарды сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.303 кг |
| Ұзындығы | 625 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 625 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057839 |
- Бағасы: 1 623 ₸

