
Құрал-саймандарға арналған сөре 47.5 см, қызғылт сары Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдарды сақтау үшін ұзындығы 475 мм Stels 90718 қызғылт сары сөре қолданылады. Оның арқасында қажеттінің бәрі қол астында, ал жұмыс орнында тәртіп орнайды. Қабырғалық типтегі сөре құралдарды ілулі күйде ықшам сақтауға мүмкіндік береді.АртықшылықтаРысөренің ұзақ қызмет етуіне кепілдік жоғары сапалы өндіріс материалы — полипропилен болып табылады.Беріктігінің арқасында сөре деформация қаупінсіз 20 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады.Бұйымның ұзындығы 475 мм және құрал саңылаулары 40-қа дейін әртүрлі заттарды ықшам орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Ұзындығы | 475 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057853 |
- Бағасы: 1 351 ₸

