
Қазан Глэдис роза 1.2 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад ыдысы Глэдис роза 69261 1,2 л сәндік өсімдіктерді отырғызуға арналған. Ол гүлдерді өсіруге мүмкіндік береді және сонымен қатар бөлменің немесе балконның интерьеріне жандандыратын сәндік функцияны орындайды. Кәстрөлде тамырларды суаруға және артық суды ыңғайлы кетіруге арналған алынбалы науа бар. Артықшылықтары Кәстрөл токсиндерсіз тығыз, жылтыр пластиктен жасалған, сондықтан ол берік және экологиялық таза. Өнім ылғалды жақсы сақтайды, бұл суару жиілігін азайтады. Кәстрөлдің түбіндегі дренаждық тесіктер судың тұрып қалуына және тамырлардың шіріп кетуіне жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | горшок |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 692 - Кәстрөлдер мен отырғызғыштар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607016676432 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

