
Май-бензинге төзімді қара нитрилді жабыны бар полиэфирлі қолғаптар, L, Сибртех тоқымасының 15 сыныбы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67861 полиэфирлі қолғаптар, қара нитрилді жабыны бар, 15 тоқыма класы, өлшемі L, шаруашылық, жөндеу, құрылыс және автослесарлық жұмыстарды, соның ішінде коррозиялық заттармен жанасуды көздейтін жұмыстарды орындауға арналған. Нитрилден жасалған жабын қол терісін бензиннің, майдың немесе бояудың түсуінен, сондай-ақ ылғал мен ластанудан қорғайды. Қалың иірілген жіп алақаныңызды сызаттардан, қажалудан, кесулерден және мозолейден сақтайды. Қолғаптар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Қолғаптар полиэфирлі иірілген жіптен жасалған, олардың созылу беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұқа төсем саусақтардың тактильді сезімталдығын қамтамасыз етеді, бұл жоғары дәлдікті қажет ететін жұмыстарды орындауды жеңілдетеді. Нитрилді жабын сырғып кетпейді және құралдың берік ұсталуын қамтамасыз етеді. Трикотаж мата жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді, соның арқасында қолдың терісі тыныс алады және терлемейді. Қолғаптардың материалы аллергия тудырмайды, яғни оларды пайдалану қауіпсіз. Серпімді манжеттер білекке мықтап бекітіледі, сондықтан қолғаптар қолдарыңызға жақсы орналасады және сырғып кетпейді. Қолғаптардың матасы жанасуға жағымды және жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Нитрил |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 252 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.03965-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.03965-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 42 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Тоқу сыныбы | 15 |
| Негіз материалы | полиэфир |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | L 8 |
| Жағу түрі | бутадиен-нитрильный каучук |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800055873 |
- Бағасы: 362 ₸

