
Бензин генераторы KB 2500, 2.4 кВТ, 220 В/50 Гц, 15 л, Kronwerk қолмен іске қосу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Генератор тұрмыстық электр желісі болмаған жағдайда автономды электрмен жабдықтауға арналған. Динамикалық теңдестірілген иінді біліктің ерекшеліктері. Металл таратқыш білік. Жанармай деңгейінің көрсеткіші. Вольтметр. Артықшылықтары Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау. Майдың төмен деңгейінен қорғау. Автоматты кернеу реттегіші AVR. Жиынтықтылық Генератор -1 дана. Шырақ кілті -1 дана. Шанышқы 230В/16А -2 дана. Аккумуляторды зарядтау сымы -1 дана. Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 37 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 430 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87627 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94691_94692_94693_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87627.pdf |
| _пакеттегі ені | 430 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 590 х 430 х 430 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 1,05 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 94 дБ |
| Штрих-код | 4044996127866 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

