
Бензин генераторы KB 5000, 5.0 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, Kronwerk қолмен іске қосу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KB 5000 бензин генераторы саяжайды, дүкенді, құрылыс алаңын немесе гаражды автономды энергиямен жабдықтауға арналған. Қуаты 5,0 кВТ компьютерді, тоңазытқышты, электр шәйнекті және 5 қыздыру шамын бір уақытта қуаттандыруға мүмкіндік береді. Құрылыста сіз бірден қосуға болады: дөңгелек ара, балғамен бұрғылау және бұрғы. 2,6 л/сағ үнемді отын шығыны жанармай құюсыз 11 сағатқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қол стартері қозғалтқышты тіпті суық мезгілде де іске қосуды жеңілдетеді. Артықшылықтары: Генератордың мыс орамасы оның жұмыс істеу мерзімін едәуір арттырады. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу немесе май деңгейі төмен болған жағдайда генератордың автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді, бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін арттырады. Қосылған құрылғылар кернеуді автоматты басқаруды қамтамасыз ететін AVR құрылғысының арқасында желідегі секірулерден қорғалған. Жанармай деңгейін бақылау арнайы индикатор арқылы жүзеге асырылады. Басқару панеліндегі вольтметрдің арқасында желі кернеуін бақылау ыңғайлы. Болат жақтау генераторды механикалық зақымданудан сенімді қорғайды. Басқару оңай - алдыңғы панельде барлық басқару элементтері бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 630 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87627 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94691_94692_94693_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87627.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 630 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 2,6 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996127880 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

