
Тойтарма 260 мм, тойтармалар 2.4-3.2-4.0-4.8 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі қолмен күшейтілген тойтарма Спарта 405045, 600 мм, тойтармалар арқылы металл қаңылтырларды бекіту үшін қолданылады 3,2-4,0-4,8-6,0-6,4 мм. Ол жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді, өйткені бір қолмен жұмыс істейтін құралмен салыстырғанда шеберден аз күш жұмсауды талап етеді. Арматураланған конструкция жоғары жүктемелерге арналған, сондықтан тойтарма тұрмыстық мақсатта қолдануға ыңғайлы. Артықшылықтары Тұтас металл корпус тойтарма конструкциясын күшейтеді, бұл оның ресурсына оң әсер етеді. Тойтарма ауыстырылатын саптамалармен жабдықталған, бұл әртүрлі диаметрлі тойтармалары бар құралды пайдалануға мүмкіндік береді. ПВХ жабыны бар ұзартылған тұтқалар сенімді ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.608 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 328 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 114 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 405-Тойтарғыштар |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127439 |
- Бағасы: 2 103 ₸

