
Тойтарма 270 мм, ауыспалы 0-90 град, тойтармалар 2.4-3.2-4.0-4.8 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тойтарма Сибртех 40543, 270 мм, диаметрі тойтармалармен жұмыс істейді 2,4-3,2-4,0-4,8 мм және қаңылтыр дайындамалардың берік байланысын қамтамасыз етеді. Ол жеке және кәсіби шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Тойтармамен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы, себебі оның жұмыс бөлігін 90 градусқа өзгертуге болады. Артықшылықтары Тойтарма штамптау әдісімен болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. ПВХ тұтқалары құралдың қолыңызда сырғып кету қаупін азайтады. Тойтарғыш толығымен пайдалануға дайын — жиынтықта тойтармаларға арналған қондырмалар және оларды ауыстыруға арналған кілт бар. Тұтқаны бекітуге арналған кронштейн тойтарғышты сақтауды және тасымалдауды ыңғайлы және қауіпсіз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 405-Тойтарғыштар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127446 |
- Бағасы: 2 908 ₸

