
Тойтарма 250 мм, құйылған корпус, тойтармалар 2.4-3.2-4.0-4.8 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм құйылған корпусы бар Sibrtech 40545 тойтармасы диаметрі тартылатын тойтармалармен қаңылтыр металды бекітуге ыңғайлы 2,4-3,2-4,0-4,8 мм. Ол материалдардың берік және бір бөліктен тұратынына кепілдік береді. Тойтарма кәсіби құрылысшыларға және жеке шеберлерге гофрленген тақтадан қоршау тұрғызуда, металл конструкцияларын құрастыруда және басқа жұмыстарда пайдалы болады. Артықшылықтары Ұқыпты құйылған корпус оның сенімділігінің кепілі ретінде алюминий қорытпасынан жасалған. Эмаль жабыны құралды коррозиядан қорғайды. Ұстағышқа арналған имитациялық ПВХ тұтқалары сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдарда сырғып кетпейді. Жеңіл корпустың салмағы небәрі 564 г, сондықтан жұмыс кезінде қолдар шаршамайды. Металл сақина оңай сақтау және тасымалдау үшін тұтқаларды жабық ұстайды. Жинаққа әртүрлі диаметрлі сорғыш тойтармаларға арналған 4 саптама және оларды ауыстыруға арналған қорап кілті кіреді, яғни оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.564 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 405-Тойтарғыштар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127453 |
- Бағасы: 2 970 ₸

