
Жиһаз степлері, металл, реттелетін, қапсырма түрі: 53, 4-14 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл реттелетін жиһаз степлері Сибртех 40101 өлшемі 4-14 мм болатын 53 типті кронштейндермен үйлесімді және қатты тақта, фанера, ДВП, ДСП, пленка және оқшаулау парақтарын ағаш негіздермен жылдам біріктіру үшін қолданылады. Жиһазды қаптау және еден жабындарын төсеу кезінде пайдалы болады. Серіппелі серіппелі соққы механизмі құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Степлер жиі пайдалану үшін жарамды.Артықшылықтары Штампталған болат корпус деформацияға төзімді, бұл құралдың сенімділігін арттырады.Қос позициялы соққы күшін реттегіш бекітілетін материалдардың тығыздығына байланысты кронштейндерді жүргізу қуатын орнатуға мүмкіндік береді.Тұтқаның ішкі жағындағы сырғымайтын резеңке кірістіру жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Табанында тұрып қалған қапсырмаларды алуды жеңілдететін шығыңқы бар.Бекіткіш қапсырма қапсырманың кездейсоқ іске қосылуын болдырмай, тұтқаны жұмыс істемейтін күйде ұстайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.525 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 401-Степлеры мебельные // СИБРТЕХ |
| Корпус материалы | Металл |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | ударный механизм рессорного типа |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар |
| Қапсырмалардың өлшемі | 4-14 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 53 |
| Штрих-код | 4044996127125 |
- Бағасы: 4 782 ₸

