
Арба бау-бақша-құрылыс, 2 доңғалақты, күшейтілген, жүк көтергіштігі 320 кг, көлемі 100 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күшейтілген бау-бақша-құрылыс арбасы Palisad 689233, 2 доңғалақты, шанақ көлемі 100 л, тыңайтқыштарды, құрал-саймандарды, сусымалы қоспаларды және жалпы салмағы 320 кг-нан аспайтын басқа жүктерді тасымалдауды жеңілдетеді. Оның арқасында жүктерді қолмен тасымалдаудың және арқаға шамадан тыс жүктеудің қажеті жоқ, сондықтан ол құрылысшылар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Коррозияға төзімділік — дөңгелектердің қаңқасы, аяқтары, тіректері мен жиектері ұнтақ эмальмен қапталған, ал корпусы мырышталған. Сенімді конструкция — шанақ қабырғаларының қалыңдығы 0,8 мм, ал рамалары — 1,5 мм. Алдыңғы жүк түсіру мүмкіндігі — арба алдыңғы аялдамамен толықтырылған. Жаншылған ернеулер — шанақтың үстіңгі бөлігі деформацияға және механикалық соққыларға, мысалы, ауыр материалдарды тиеу кезінде төзімді. Маневрлік және жерге төмен қысым — шарикті мойынтіректердегі екі пневматикалық доңғалақ арбаның тепе-теңдігі мен тұрақтылығын жақсартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Доңғалақ диаметрі | 380 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.45 кг |
| Биіктігі | 0.66 мм |
| Ұзындығы | 1.29 мм |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 320 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800052292 |
- Бағасы: 24 515 ₸

