
Пластикалық тырмалар, 430 мм, 13 түзу тіс, күшейтілген, тұтқасыз, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 61738 арматураланған пластик тырма, 13 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 430 мм, сабы жоқ, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 30 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады. Артықшылықтары Тырма температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Тістердің сүйір ұштарының арқасында тырма жерге оңай енеді. Салмағы 170 г жеңіл болғандықтан, тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Тістердің саны | 13 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 430 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800056122 |
- Бағасы: 681 ₸

