
Қалақты күрек, 230 х 280 мм, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 61398, 230 x 280 мм шөмішті күрек, тұтқасы жоқ, топырақ пен сусымалы материалдарды жылжытуда тиімді. Жоғары қарай иілген бүйір жиектері мен кең жұмыс бөлігі оларды ұстауға көмектеседі. Сабақ бөлек сатып алынады — құрал 68451, 68441, 68400, 68422 баптарымен үйлесімді. Күрек кәсіби және тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды. Артықшылықтары Пышақ қалыңдығы 1,6 мм орташа көміртекті болаттан жасалған және шыңдалған, сондықтан оның сынуға төзімділігі жоғары және оны тығыз, ауыр материалдармен жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Жұмыс бөлігі құралды коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайтын ұнтақ эмальмен қапталған. Тұтас құбырлы тұлыптың арқасында күректің конструкциясы жоғары сенімділікпен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800056245 |
- Бағасы: 1 512 ₸

