
Қалақты күрек, 230 х 280 мм, қаттылық қырлары, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61400 шөмішті күрегі, қабырғалары қатайтылған, 230х280 мм, тұтқасы жоқ, топырақпен, сусымалы материалдармен және құрылыс ерітінділерімен жұмыс істегенде қолданылады. Күрек кең жұмыс бөлігінің, иілген жақтарының, сондай-ақ беріктік сипаттамаларын арттыратын тұтас құбырлы штанганың арқасында алға қойылған міндеттерді сәтті орындайды. Күрек диаметрі 40 мм тұтқаға орнатылады, ұсынылған мақалалар — 68441, 68400, 68451, 68422. Артықшылықтары Қалыңдығы 1,6 мм Ст5 орташа көміртекті болаттан жасалған шыңдалған қалақ сенімділігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Ұнтақты эмальдан жасалған жабын құралды коррозиядан, механикалық зақымданудан және химиялық әсерлерден қорғайды. Қаттылықтар күректің иілу жүктемелеріне төзімділігін арттыра отырып, негізгі жүктемені алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800056269 |
- Бағасы: 1 527 ₸

