
Әмбебап тез алынатын муфта ("ана"), ішкі бұранда 1/2, 1 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels арт. 57064 муфтасы 1/2"ішкі бұрандалы пневматикалық құрал шлангісі мен "ана" жылдам босату жылдамдығы бар компрессорды қосуға арналған. Артықшылықтары: Жоғары ресурс және коррозияға төзімділік — муфта болаттан жасалған. Муфтаның жылдам ажыратылатын қосылымы пневматикалық жүйені қосымша құралды пайдаланбай-ақ оңай қосуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 69 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | ана, еуро |
| Салмақ | 0.093 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127361 |
- Бағасы: 1 590 ₸

