




Әмбебап тез алынатын муфта ("ана"), шланг астындағы "шырша" фитингімен 10 мм, 1 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап муфта Stels арт. 57066 диаметрі 10 мм шлангтарды "ана" қосылымы арқылы компрессорға жылдам қосуды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Муфта болаттан жасалған, яғни су мен ауаның әсерінен деформацияланбайды. Бір қозғалыстағы қосылым — муфта жылдам босату қосылымымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.077 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Штрих-код | 4044996127385 |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| _ұзындығы қаптамада | 69 мм |
| _пакеттегі ені | 24 мм |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | ана, еуро |
| Қаптамадағы саны | 1 |
- Бағасы: 1 591 ₸

