
Әмбебап тез алынатын ниппель ("папа"), сыртқы бұранда 1/2, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап емізік Stels арт. 57067 пневматикалық шлангты компрессорға қосу үшін 1/2 дюймдік сыртқы жіптен "ер" типті рапидке ауысуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Емізік болаттан жасалған, сондықтан ол коррозияға төзімді. Жылдам босату қосылымы емізіктің оңай қосылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықта 2 емізік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | әке, еуро |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127392 |
- Бағасы: 877 ₸

