
Шланг астындағы екі жақты жалғағыш "шырша" штуцері 10 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57070 "шырша" екі жақты қосқыш фитингі компрессорды, ауа құбырын, ауа құбырын және басқа пневматикалық жүйелерді қосуға арналған. Ол диаметрі 10 мм шлангтардың екі жылдам босатылатын "шырша" бекіткіштері арқылы герметикалық қосылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Фитинг шлангтарға қосылатын жерлерде ауаның ағып кетуін болдырмайды, бұл тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Болат конструкциясы адаптердің жоғары беріктігін қамтамасыз етеді және қосылым үшін жоғары қысымды пневматикалық шлангтарды пайдалануға мүмкіндік береді. Жеткізу көлеміне 2 фитинг кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 119 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 74 мм |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | шланг астындағы шырша 10 мм |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127422 |
- Бағасы: 977 ₸

