
Әмбебап жадағай-плащ, өлшемі S- XXXL, 44 -60 Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping "Стандарт" 69519 сериялы әмбебап плащ-плащ S-XXXL, ресейлік 44-60 өлшемдеріне арналған және жел мен жаңбырдан қорғау үшін қолданылады. Оның басын жауып тұратын капюшоны бар. Қозғалысқа кедергі келтірмей, сырт киімге киіледі. Серуендеуге, саңырауқұлақ аулауға, пикникке немесе балық аулауға шыққанда пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштық — плащ механикалық зақымға төзімді, қалыңдығы 35-40 мкм жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған, сондықтан бірнеше рет қолдануға жарамды.Беріктік — тығыз тігілген тігістер жыртылуға төзімділікті арттырады.Ыңғайлы ілгектер — плащтың ілмектері бар, бұл оны киюді жеңілдетеді.Ықшамдық — плащ оңай бүктеледі және салмағы 130 г, сондықтан оны сөмкеге немесе рюкзакқа салуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.02.2037 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №00770 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сынақ және метрология орталығы" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№00770.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 698 - Плащи-дождевики |
| Материал | Жоғары қысымды полиэтилен |
| Өлшем | 44-60 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800057815 |
- Бағасы: 515 ₸

