
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 275 х 345 х 890 мм, болат сабы, Ресей, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық күрек Stels 61586, 275 x 345 x 890 мм, болат тұтқасы бар, жергілікті аумақтарда, бау-бақша учаскелерінде, кіреберіс алдындағы алаңдарда және гараждарда қар тазалау үшін қолданылады. Күректің ұзындығы небәрі 890 мм, сондықтан оны көліктің жүксалғышында сақтауға және сапарға өзіңізбен бірге алып жүруге болады. Құралдың салмағы небәрі 0,76 кг, сондықтан оны кез келген пайдаланушы оңай басқара алады. Артықшылықтары Төзімділік — шөміш зақымдануға және төмен температураға төзімді берік полипропиленнен жасалған. Коррозияға төзімділік — болат сабында ұнтақ эмальдан жасалған қорғаныс жабыны бар. Беріктік — жұмыс беті негізгі жүктемелерді қабылдайтын қатайтқыштармен нығайтылған. Тозуға төзімділік — шөміштің жиегі алюминий жиектерімен тозудан қорғалған. Жоғары өнімділік — терең шөміш қардың көп мөлшерін сақтайды. Эргономика — күрек ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз ететін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 890 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | STELS |
| Шөміштің биіктігі | 345 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 890 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -25°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | оранжевый |
| Шөміштің ені | 275 мм |
| Штрих-код | 4606800049988 |
- Бағасы: 1 699 ₸

