
Мырышталған болаттан жасалған қар тазалауға арналған күрек, 430 x 370 x 1350 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 430 x 370 x 1350 мм, ағаш тұтқасы бар Sibrtech 61596 мырышталған болат күрек қарды тазалау үшін қолданылады. Оны жеңіл сусымалы материалдарды тиеу үшін де пайдалануға болады. Күрекпен саяжайдағы жолдарды немесе гаражға кіреберісті тазалау оңай. Кенептегі болат пластина қатып қалған қарды қатты беттерден тиімді тазалауға мүмкіндік береді. Ыңғайлы пайдалану және арқаға түсетін жүктемені азайту күректің ұзындығы 1350 мм болуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шөміш жоғары беріктігі мен сенімділігімен сипатталатын орташа көміртекті болаттан жасалған. Күрек -60 °С-қа дейінгі қатты аяздарда пайдалануға жарамды. Шөміштегі қабырғалар оның қаттылығын арттырады, сондықтан күрек жоғары жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Мырышталған шөміш коррозияға ұшырамайды, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Кенеп бүкіл құрылымның сенімділігін арттыру үшін өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен штангаға бекітіледі. Ағаш сабы аязда жұмыстарды орындау кезінде қолдарға ыңғайсыздық туғызбайды. Күректің 1,385 кг жеңіл салмағы ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.385 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 430 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 370 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1350 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 0,8 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Шөміштің ені | 430 мм |
| Штрих-код | 4606800050076 |
- Бағасы: 1 971 ₸

