
Тротуарлық күрек, 500 х 400 х 0,8 мм, тұтқасыз (мырыш), Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 61598 тротуар күрегі өлшемі 500 x 400 x 0,8 мм, тұтқасы жоқ, мырышталған, тротуарларды тазалауға және қар тазалауға жарамды. Болат төсем шөмішке қарқынды жүктемелерге төзімділік береді, сондықтан күрек инфузия мен қардың үлкен кесектерін тиімді жеңе алады. Артықшылықтары Металл шөміш мырышталған және тот баспайды, бұл күректің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Күрек кез келген ауа райында (-60 °С дейін) қарды тазалау кезінде тиімді. Шөміштің тегіс беті жұмысты жеңілдетіп, қардың тез төгілуіне мүмкіндік береді. Бекітудің сенімділігі үшін тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен тұтқаға бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800050090 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

