
Дюбель, жылытқышты бекітуге арналған "Саңырауқұлақ", 140 мм, 35 дана/Сибртех қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оқшаулауды бекітуге арналған Сибртех "Саңырауқұлақ" дюбельі 46036, 140 мм, қаптамада 35 дана, жылу оқшаулағыш материалды бетон және тас қабырғаларға бекітуге арналған. Салмағы аз болғандықтан, ол негізге жүктеме түсірмейді. Дюбель құрылыста қабырғалар мен қасбеттерді оқшаулау жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Бекіткіштер жылу өткізгіштігі төмен полипропиленнен жасалған, сондықтан оны пайдалану суық көпірдің пайда болуын және жылудың жоғалуын болдырмайды. Дюбель температураның шектен шығуына, күн сәулесінің әсеріне, ылғалға және сілтілерге төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Диаметрі 60 мм кең қалпақ жылу оқшаулағыш тақтаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Қаптамада 35 дана бар, бұл үлкен аумақтың бетін оқшаулау үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _баптамадағы саны | 35 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.445 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057624 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

