
Дюбель, жылытқышты бекітуге арналған "Саңырауқұлақ", 80 мм, 500 дана/Сибртех қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оқшаулауды бекітуге арналған Сибртех "Саңырауқұлақ" дюбельі 46041, 80 мм, қаптамада 500 дана, жылу оқшаулағыш материалды бетон және тас қабырғаларға бекітуге арналған. Салмағы аз болғандықтан, ол негізге жүктеме түсірмейді. Дюбель құрылыста қабырғалар мен қасбеттерді оқшаулау жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Бекіткіштер жылу өткізгіштігі төмен полипропиленнен жасалған, сондықтан оны пайдалану суық көпірдің пайда болуын және жылудың жоғалуын болдырмайды. Дюбель температураның шектен шығуына, күн сәулесінің әсеріне, ылғалға және сілтілерге төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Диаметрі 60 мм кең қалпақ жылу оқшаулағыш тақтаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Қаптамада 500 дана бар, бұл үлкен аумақтың бетін оқшаулау үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 334 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _баптамадағы саны | 500 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 315 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 80 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057679 |
- Бағасы: 6 967 ₸

