
Тік бұрышты алаңдарға арналған пластикалық жаңбырлатқыш Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық жаңбырлатқыш Palisad LUXE 65485 260 шаршы метрге дейінгі тікбұрышты аумақтарды суаруға арналған. м. Реттелетін суару секторы және ағынды беру бұрышы суару алаңын дәл орнатуға мүмкіндік береді. Шашырату қашықтығы 8-ден 19 м-ге дейін реттеледі, ал ені 15 м-ге дейін жетуі мүмкін. Негізі кең спринклерді тегіс емес жерге орнатуға болады. Жаңбырлатқыш саяжайдағы өсімдіктерге күтім жасау үшін таптырмас құрал. Артықшылықтары Жаңбырлатқыш зақымдануға және температураның шектен тыс әсеріне төзімді берік ABS пластиктен жасалған, сондықтан Конструкцияда құрылғыны бітелуден қорғайтын сүзгі ұзақ уақыт қызмет етеді. Жеткізу көлеміне бітелген саптамаларды тазалауға көмектесетін ине кіреді. Су төгетін тығын қысымды рампаның ішінде судың жиналуын болдырмайды. Құрылғы қондырылған және барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді, сондықтан оны сумен жабдықтауға қосу бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127460 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

