
Жаңбырлатқыш пластик, айналмалы, бұрышы реттелетін Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65486 айналмалы пластикалық спринклер бүріккіш бұрышы реттелетін көгалдарға, гүлзарларға немесе бақша төсектеріне сыртқы суаруға арналған. Шлангпен жұптастырылған және Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің барлық адаптерлерімен және қосқыштарымен үйлесімді. Өздігінен немесе тізбектей жалғанған жаңбырлатқыштар тізбегінің элементі ретінде пайдалануға болады. Бүркудің шекті қашықтығы 21 м, ал суару алаңы 350 шаршы метрге жетуі мүмкін.м. Артықшылықтары Корпустағы үстіңгі қақпақ пен реттеу сақиналары арқылы ағынның биіктігін және суару радиусын орнатуға болады. Тұрақты негіз құрылғының тегіс емес жерде аударылып кетуіне жол бермейді. Су төгетін тығынның арқасында спринклер ішінде су қалды деп қорықпауға болады. Спринклер жасау үшін қолданылатын ABS пластикасы зақымға төзімді, бұл құрылғының беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 243 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 254 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996127477 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

