
Жаңбырлатқыш пластик, бұрышы реттелетін әмбебап Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65487 әмбебап суару бұрышын реттейтін пластикалық спринклер тікбұрышты пішінді аумақтарды суару үшін қолданылады. Оның тұрақты тұғыры бар, сондықтан оны бедерлі беттерге орнатуға болады. Қысым рампасының орны реттеледі, бұл ағындардың шығарылу бұрышын өзгертуге мүмкіндік береді. Бүрку қашықтығы 3-тен 14 м-ге дейін өзгереді, суарудың максималды ауданы 208 шаршы метрге жетеді. м. Жаңбырлатқыш қала маңындағы аумақта пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімді материал — бүріккіш құрылғының беріктігін қамтамасыз ету үшін берік ABS пластиктен жасалған. Арнайы ине — бітелген саптамаларды оңай тазалауға болады. Су төгетін тығын — пайдалану аяқталғаннан кейін спринклерден суды алу оңай. Бірқалыпты реттеу — суарудың нақты секторын және су қысымының мөлшерін орнатуға болады. Екі қосқыш розетка — спринклер ұқсас құрылғылардың сериялық тізбегіне қосылуы мүмкін. Әмбебап фитинг — құрылғы барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелеріне жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 72 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 282 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 228 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127484 |
- Бағасы: 11 746 ₸

