
Ішкі бұранда 1/2-3/4, Palisad Luxe топсасы бар штуцерлік қосқыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66247 1/2-3/4 дюймдік ішкі бұрандалы және топсалы фитинг қосқышы суару жүйелерінде қолданылады. Ол шлангты шүмекке қосуға мүмкіндік береді, сондықтан жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлерге пайдалы болады.Артықшылықтарыберіктілік және ұзақ мерзімділік — коннектордың корпусы ABS пластиктен жасалған.Топсалы механизм — қосқыш 180 градусқа бұрылады, сондықтан суару бағыты өзгерген кезде шланг деформацияланбайды.Жылдам орнату — қосқышты орнату үшін арнайы құралдар қажет емес.Аспалы карта — қосқыш стендте орналастыруға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 85 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | поворотный механизм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127491 |
- Бағасы: 1 948 ₸

