
Әмбебап жалғағыш муфта 1/2-3/4 Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66252 әмбебап қосқыш муфтасы, 1/2-3/4 дюймдік кіріс және шығыс желілері суару құбырын салуға, майысқан шлангты жөндеуге немесе әртүрлі диаметрлі екі шлангты қосуға көмектеседі. Бұл суару жүйесін ұйымдастыру кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыөнім ABS пластиктен жасалған, ал гайкалар қажетті беріктікті қамтамасыз ету үшін термопластикалық резеңкеден жасалған.Жылдам қосылатын муфтаны шлангқа қосымша құралдарсыз оңай қосуға болады.Муфта жеткізілетін аспалы картаның есебінен оны стендке орналастыруға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 78 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127545 |
- Бағасы: 1 279 ₸

